niepodległa
Poniedziałek 05 grudnia 2022
Anastazego, Edyty, Geralda

DWIE PARY DO PARY

Sezon artystyczny w Miejskim Ośrodku Kultury zainaugurujemy już 18 września. Wtedy to Piotrkowa Trybunalskiego zawita Teatr Capitol, który to zaprezentuje spektakl "Dwie Pary Do Pary". Reżyserem spektaklu jest Olaf Lubaszenko, a w obsadzie m.in. Patrycja Kazadi, Dominika Kryszczyńska, Lesław Żurek, Piotr Gawron - Jedlikowski oraz Krzysztof Chodorowski. Spektakl odbędzie się o godzinie 18:00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 70 zł dostępne w kasie MOK już wkrótce. Sprzedaż internetowa (bilety w cenie 90 zł) dostępna pod adresem: www.teatrcapitol.pl. w zakładce WYJAZDY.
18 września o godz. 18:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim warszawski Teatr Capitol zaprezentuje szaloną komedię „Dwie Pary Do Pary”, w której wystąpią Patricia Kazadi, Dominika Kryszczyńska, Lesław Żurek, Piotr Gawron – Jedlikowski, Krzysztof Chodorowski. Gwiazdorska obsada gwarantuje wieczór pełen świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.
Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar…

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?
Autorzy Billy Van Zandt & Jane Milmore
Reżyseria Olaf Lubaszenko