mok.piotrkow.pl

niepodległa
Poniedziałek 05 grudnia 2022
Anastazego, Edyty, Geralda

Aktualności

Koncert "Morskie opowieści" w OEA

Nastrojowo, przy świetle świec z aromatem kawy w iście żeglarskiej atmosferze upłynęło wczorajsze niedzielne popołudnie w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK podczas koncertu Andrzeja Woźnickiego pt. „Morskie opowieści”.
„Morskie opowieści”, jak podkreślał bohater wczorajszego spotkania to romantyczny monodram z udziałem publiczności i wspólnym śpiewaniem. Zgromadzeni gości udali się w rejs w odległe zakątki świata po lazurowych i spokojnych wodach muzyki.
W wykonaniu kapitana tego rejsu Andrzeja Woźnickiego oraz towarzyszącej mu asystent pokładowej Dorocie Stelmaszczyk, można było wysłuchać między innymi piosenek: „ Cicha woda brzegi rwie’, „Kapitańskie tango”, czy „Serwus panie chief”. Ponadto wyjątkowymi gośćmi wieczoru byli panowie Marian Kuźmierski – muzyk, dyrygent orkiestr grających na statkach pasażerskich oraz Kapitan żeglugi wielkiej Robert Hołubek, którzy opowiadali barwne przygody ze swoich rejsów w odległe zakątki świata. Było to kolejne spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora, a następne już wkrótce... Szczegółowe informacje pojawią się na naszych stronach internetowych.
powrót