niepodległa
Poniedziałek 05 grudnia 2022
Anastazego, Edyty, Geralda

Koniec wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK

Czas beztroski i wakacyjnej zabawy dobiegł końca. Jednak na najbliższe miesiące pozostaną powakacyjne wspomnienia,
a tych na pewno nie zabraknie dzieciom, które wakacyjny czas spędziły z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK. Tu jak zawsze było artystycznie, a artystycznych wyzwań nie brakowało do samego końca wakacji.
          Jak się okazało bakcyla fotografii połknęli niemal wszyscy, a dobrych zdjęć tworzonych podczas tych zajęć było wiele. Mali fotograficy doskonale bawili się także na warsztatach teatralnych, a ten kto lubi śpiewać, miał także ku temu okazję na warsztatach wokalnych. Obowiązkowe było także spotkanie z teatrem. Na ostatni spektakl do świata Calineczki zabrali dzieci aktorzy z teatru „William-Es”. Nie zabrakło także projekcji filmowych w Kinie Helios, a wszystkie emocje ostudzić można było podczas wizyty na krytej pływalni. Ale to koniec atrakcji. Wakacyjne spotkanie z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK zakończyła wizyta w Leśnym Ośrodku Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole. Taka lekcja przyrody na długo pozostanie w pamięci, bo przecież nie często można stanąć oko w oko z puchaczem, orłem czy groźnym dzikiem.
Niemałą atrakcją dla dzieciaków była także towarzyska łania, która przechadzała się wśród gości osady. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania, a że repertuar dzieciaki ćwiczyły na warsztatach, popisom wokalnym nie było końca. Pieczone kiełbaski z ogniska tego dnia smakowały wyjątkowo. Miejmy nadzieję, że takie wakacje na długo pozostaną w pamięci i choć wakacyjne warsztaty dobiegły końca, to nie koniec atrakcji z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Już od 26 września zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat na warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK.