niepodległa
Poniedziałek 05 grudnia 2022
Anastazego, Edyty, Geralda

Niedzielne teatralia - "Mały Książę" Teatr MER z Łodzi

Kolejny spektakl z cyklu NIEDZIELNE TEATRALIA już 16 października!!!
Wszystkich, którzy marzą o międzyplanetarnej wyprawie zapraszamy na nasz spektakl! Historia Małego Księcia, tajemniczego przybysza z asteroidy B612, to ponadczasowa opowieść, która na pewno oczaruje tych najmłodszych, jak i dorosłych widzów.Tym razem historię z książki Antoine’a de Saint Exupery’ego, przenosimy w magiczny świat muzyki, sztuki lalkarskiej i bajkowej scenografii. Dzięki temu raz jeszcze spojrzymy na świat oczami dziecka, a za sprawą niezwykłych bohaterów, na nowo odkryjemy, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze.
Spotkanie pilota i Małego Księcia, tajemniczego przybysza z innej planety w samym sercu Sahary będzie początkiem naszej podróży w poszukiwaniu szczęścia, wiernej miłości i prawdziwej przyjaźni. Czy razem uda nam się je odnaleźć...?
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w informacji MOK, al. 3 Maja 12 lub na stronie www.kupbilecik.pl